У тернопільському "Франс.уа" відкрили куточок для книголюбів

Published in Життя міста Written by  вересня 27 2017

У рамках бібліотечного фестивалю «Бібліотечний тренд ФАЙНОГО МІСТА», що стартував у Тернополі сьогодні, 27 вересня, у кав’ярні-пекарні «Франс.уа» відкрили книжкову полицю «Хрустка, свіжа, запашна книжка до кави».

Відомі тернопільські письменники подарували свої книги для того, аби тернополяни могли їх почитати за чашкою запашної кави, а потім повернути. Гості кав’ярні матимуть змогу насолодитись книгами Ірини Мацко, Валентини Семеняк та інших письменників, а також книгами, які подарував директор видавництва «Богдан» Богдан Будний.

Власники «Франс.уа» розповіли, що одразу погодились на пропозицію розташувати у своїй кав’ярні книжкову полицю і надалі готові допомагати ініціаторам втілювати подібні проекти.

– Бібліотека не є зараз тим, чим були ці установи у 19-20 столітті. Зараз логіка їхньої діяльності зовсім інша. Ми знаємо, що, на жаль, в силу закономірного розвитку людства змінюється спосіб сприйняття інформації. Зараз спостерігається така тенденція, що людина хоче отримати максимум інформації за мінімальний час. Цей спосіб не розвиває людину, а робить з неї певного накопичувача інформації. Книга залишає простір для фантазування, креативності. Вона розвиває інтелектуальний капітал людини, її здібності, таланти. Варто зауважити, що українці зараз є однією із найбільш інтелектуальних націй планети. Ми можемо це втратити, якщо піддамося тенденціям, які на нас звалились, – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра.

Користуючись нагодою, Леонід Олексійович подякував письменникам та бібліотекарям за те, що вони виконують таку важливу місію – передають інформацію та дають своїм читачам імпульси для натхнення.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.