На Декаду відкритих дверей можуть завітати тернополяни

Опубліковано в Життя міста Автор  19.09.2017

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує всіх охочих завітати на Декаду відкритих дверей, приурочену до Всеукраїнського дня бібліотек.

Впродовж 19 – 30 вересня в книгозбірні проводитимуться екскурсії, презентації, книжково-ілюстративні виставки, інформаційні години, мистецькі вечори.

Так, вже 20 вересня 2017 року о 13.00 у відділі читального залу відбудеться презентація книги відомої тернопільської письменниці Ніни Фіалко «Наречена для бразильця». Того ж дня, 15.00 відбудуться духовні читання «Шлях до святості», присвячені вшануванню пам’яті Святої Матері Терези (1910—1997).

21 вересня 2017 року о 12.30 в читальному залі відділу технічної літератури відбудеться інформаційна година «Найкращі винаходи в історії людства» (до Дня винахідника та раціоналізатора). Також 21 вересня о 15.00 – відкриття виставки робіт тернопільського художника-графіка Володимира Поворозника «Зникаючий Тернопіль».

26 вересня 2017 року о 13.30 з нагоди 140-річчя від дня народження української художниці, людини і мистця європейського світовідчуття, освіти та виховання Кульчицької Олени відбудеться мистецький вечір «Модернова галичанка».

28 вересня 2017 о 12.00 у відділі літератури іноземними мовами відбудеться лекція-презентація «Академічна доброчесність — наша цінність». Під час заходу учасники дізнаються про поняття та правові засади академічної доброчесності, безкоштовне та комерційне програмне забезпечення для перевірки текстів на плагіат, стилі посилання та цитування у наукових роботах тощо.

Цього ж дня, 28 вересня, о 15.00 в читальному залі Тернопільської ОУНБ відбудеться презентація чергового тому бібліографічного покажчика «Література про Тернопільську область за 2010—2014 роки». Видання містить у собі понад одинадцять тисяч бібліографічних записів, які відображають життя області в усій повноті, включають джерела з питань економіки, науки, культури, історії, літератури, мистецтва. На презентацію запрошені науковці, краєзнавці, фахівці бібліотек міста Тернополя.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті бібліотеки.

 

Фото: з відкритих джерел.

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

13.12.2017 Тетяна Вітенько
«Відставка Соболєва назрівала вже давно,» – Ігор Побер
Нещодавно 256 депутатів Верховної Ради України проголосували за відставку Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного…

Подорож вихідного дня

21.06.2016 Тетяна Вітенько
Європейський шматочок Тернопілля зі своїми таємницями
Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.