На Декаду відкритих дверей можуть завітати тернополяни

Published in Життя міста Written by  вересня 19 2017

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує всіх охочих завітати на Декаду відкритих дверей, приурочену до Всеукраїнського дня бібліотек.

Впродовж 19 – 30 вересня в книгозбірні проводитимуться екскурсії, презентації, книжково-ілюстративні виставки, інформаційні години, мистецькі вечори.

Так, вже 20 вересня 2017 року о 13.00 у відділі читального залу відбудеться презентація книги відомої тернопільської письменниці Ніни Фіалко «Наречена для бразильця». Того ж дня, 15.00 відбудуться духовні читання «Шлях до святості», присвячені вшануванню пам’яті Святої Матері Терези (1910—1997).

21 вересня 2017 року о 12.30 в читальному залі відділу технічної літератури відбудеться інформаційна година «Найкращі винаходи в історії людства» (до Дня винахідника та раціоналізатора). Також 21 вересня о 15.00 – відкриття виставки робіт тернопільського художника-графіка Володимира Поворозника «Зникаючий Тернопіль».

26 вересня 2017 року о 13.30 з нагоди 140-річчя від дня народження української художниці, людини і мистця європейського світовідчуття, освіти та виховання Кульчицької Олени відбудеться мистецький вечір «Модернова галичанка».

28 вересня 2017 о 12.00 у відділі літератури іноземними мовами відбудеться лекція-презентація «Академічна доброчесність — наша цінність». Під час заходу учасники дізнаються про поняття та правові засади академічної доброчесності, безкоштовне та комерційне програмне забезпечення для перевірки текстів на плагіат, стилі посилання та цитування у наукових роботах тощо.

Цього ж дня, 28 вересня, о 15.00 в читальному залі Тернопільської ОУНБ відбудеться презентація чергового тому бібліографічного покажчика «Література про Тернопільську область за 2010—2014 роки». Видання містить у собі понад одинадцять тисяч бібліографічних записів, які відображають життя області в усій повноті, включають джерела з питань економіки, науки, культури, історії, літератури, мистецтва. На презентацію запрошені науковці, краєзнавці, фахівці бібліотек міста Тернополя.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті бібліотеки.

 

Фото: з відкритих джерел.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.