Нові споруди зводять у центрі Тернополя (фото)

Published in Життя міста Written by  травня 03 2017

В рамках проведення першого фестивалю локальної їжі "Тернопільська брама", який відбудеться вже на цих вихідних, на тернополян чекатиме декілька цікавинок.

Зокрема, до початку проведення цього заходу у центрі міста на Театральному майдані місцеві ретсоратори постараються відтворити окремі частини старого Тернополя. Так, на разі вже розпочався монтаж італійського дворика:

- Кожен заклад міста в рамках організації фесту отримав  завдання відтволрити той чи інший кусочок міста і ми відтворюємо італійський дворик, розташований там де і "Бункерамуз". Гості фестивалю зможуть піднятись на верх, подивитись на відтворений дворик. Подивимось, що вийде. Має бути цікаво, - розповідає тернопільський ресторатор Ігор Мамус.

Також, тернополян повинна потішити і відновлена стара брама, яка була знищена під час війни.  Вона буде складатися із двох колон – заввишки 7 метрів та шириною по 2,5 метри кожна. Як розповідає ініціатор ідеї Михайло Гросуляк, каркас брами зроблять з металу, а основу викладуть з пляшок. Також браму планують підсвічувати.

Крім того, в рамках цього заходу, який стане початком фестивального сезонеу, битимуть рекорд України із приготування найдовшої 400-та мтерової ковбаси, якою обіцяють початсувати гостей "Тернопільської брами".

 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.