У Тернополі словацький письменник презентував книгу «Мед і сіль»

Опубліковано в Життя міста Автор  Анастасія Мархоцька квітня 05 2017

У Тернополі , 4 квітня, відбулась презентація книги «Мед і сіль», яку видав голова Спілки українських письменників Словаччини Іван Яцканин ( м. Пряшів).

-         Це моя не перша книга, але четверта книга в Україні, видана книга у Тернополі тому я і приїхав щоб про неї заговорити і презентувати її  - розповідає автор Іван Яцканин.

Живе і працює автор в місті Пряшів. Займається художнім перекладом, літературознавством, літературною критикою, публіцистикою, редактор літературного журналу «Дукля» та українського дитячого журналу « Веселка».

Книга пана Івана – це збірка психологічних оповідань і повістей. Він розповідає, що коли дарує її жінкам то завжди радить читати ввечері і випити трішечки коньячку з лимоном, тоді все буде добре і нічого не залякуватиме.

На запитання чому саме така назва книги автор розповідає про життя :

-         «Солодке і солоне – це ж про життя, одного разу може бути солодким , а іншого солоне. Життя це і є контраст».

Володимир Барна розповів про те що, книга «Мед і сіль» включена до програми « Українська книга» і тому сьогодні вона поїде у кожну область, до кожної бібліотеки , наклад буде розповсюджений у межах нашої держави.

 

-         Те, що він випустив таку книжку,  це знакова річ, тому що цього року ми його номінували на Шевченківську премію. Він цікавий як письменник , той словесний ряд який він створює у своєму просторі , саме в Словаччині, долучає до нашого українського неба ось ту найзахіднішу гілку українського простору яка проектується в особливий духовний спосіб  і у нас, - на завершення додає Володимир Барна, голова української літературно – мистецької фондації, заступник голови асоціації поетів України.

Прокоментувати:

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.