Тернопільського бійця посмертно нагородили найвищим орденом

Опубліковано в Актуально Автор  21.11.2017

Указом Президента України полеглий в зоні АТО військовослужбовець Тернопільської окремої артилерійської бригади - солдат Володимир Єгоренко отримав посмертну нагороду.

Солдата удостоїли орденом «За мужність ІІІ ступеня», який вручили дружині загиблого – Ользі Єгоренко. Жінка на вручення приїхала з Одеси.

За словами пані Ольги, Володимир завжди поводив себе як справжній чоловік, воїн та захисник:

- Він дуже любив мене та дітей. Чоловік не говорив, що знаходиться на бойових позиціях, тому ми навіть не знали цього. Був дуже скромний і завжди усім допомагав. Любив співати, танцювати. Усе життя працював водієм, любив свою справу, машина – справжнє його покликання.

До слова, солдат Єгоренко Володимир Володимирович, 19 травня 1966 року народження, водій батальйону охорони Тернопільської окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід».

За час проходження військової служби завжди подавав приклад бездоганної поведінки, сумлінного виконання службових обов’язків. Своїми діями сприяв підтриманню належного рівня готовності підрозділу до виконання завдань за призначенням.

У зоні проведення АТО перебував з 2015 року. Герой 29 березня 2017 року, доставляючи боєприпаси та майно для обладнання інженерних позицій, потрапив під мінометний обстріл. Після попадання міни в автомобіль героїчно загинув в результаті травми не сумісної з життям.

Фото: ТОДА.

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.