Тернополянка спільно із лікарями та студентами зібрали та передали допомогу пораненим бійцям АТО у Львові

Опубліковано в Актуально Автор  Тетяна Вітенько 05.10.2017

Тернопільська волонтерка Тамара Воронцова разом із студентами медичного університету відвідали поранених бійців АТО у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, що у Львові, передали як гуманітарну допомогу, так й невелику власноруч зібрану бібліотеку.

Тамара Олексанндрівна розповідає, що долучились до збору такої допомоги не лише студенти Тернопільського медичного університету, а й лікарі Тернопільської обласної клінічної лікарні та навіть діаспора із Канади. Пані Тамара зазначає, що така поїздка відбувається вже не вперше, адже завдяки згуртованій праці та спільним зусиллям, відвідували бійців АТО із необхідною допомогою в Львові вже втретє.

- Ми вже були у військово-клінічному центрі тричі. Вперше - минулого року приблизно в цю саму пору, потім влітку і ось зараз. Попереднього і цього разу до нас долучились студенти. Усі разом збираємо кошти, закуповуємо смаколики, білизну, засоби гігієни. Цього разу привезли ще й гуманітарну допомогу з Канади – переважно різні засоби для хірургії. Крім того, зібрали з лікарями нашої обласної дитячої лікарні невелику бібліотеку із хорошої художньої літератури українською мовою, - розповідає Тамара Воронцова.

Волонтерка каже, що спільно зібрану допомогу разом із студентами розфасували, щоб передати кожному солдатові. А щоб доправити це все в військово-медичний центр у Львів Тернопільський медичний університет надав своє авто.

- З тими пакетами, які ми фасували, пройшлись по всьому госпіталю де були бійці АТО. Їх там небагато, цього разу їх було лише 15. Однак хлопці дуже важкі. І з пораненнями різними, особливо з травмами хребта, і з контузіями. Попри це вони все рівно позитивні. Візиту були дуже раді та щиро зустріли нас, - ділиться Тамара Олександрівна та сподівається, що така спільно зібрана передача гуманітарної допомоги українським бійцям АТО далеко не остання.

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.