У тернопільському патрулі заявили про «кадровий голод»

Опубліковано в Актуально Автор  14.09.2017

Тернополяни, які бажають вступити до лав поліції міста Тернополя, можуть зробити це до 9 жовтня. Через «кадровий голод», який «охопив» управління патрульної поліції, розпочався вже 4 набір на службу.

- У нас стартував 4 набір і нам зараз особливо важливо підготуватись до нього тому, що люди, які в нас зараз працюють – це, так би мовити, перший етап нової реформи. В нас зараз «кадровий голод», адже працівники, які в нас служать, переводяться в інші структури на кращі посади. Ми – це вулиця, з якої все починається. Наші працівники набираються досвіду і далі їх запрошують вже в головне управління, в міські відділи тощо, - розповідає новий начальник управління патрульної поліції Тернополя Михайло Білецький.

Громадяни України віком від 20 – до 35 років, які не мають судимостей, а сильне бажання стояти на збереженні захисту міста та громадян, можуть подавати свої заявки на сайті департаменту патрульної поліції в розділі «Набір». Цей крок стане першим відбірковим етапом.

На разі набір здійснюється на посади поліцейського та інспектора роти, яких зараз 4, і їх зарплата стартує від 8 тисяч гривень.

- Також ми формуватимемо тактичні групи, які забезпечуватимуть охорону громадського порядку та відпрацьовуватимуть масові заходи. Ще створюватимемо 5 роту дорожньо-патрульної поліції, яка має «перекрити» траси міжнародного значення по Тернопільській області. До речі, зазначу, що в нас є пост зборів у напрямку Тернопліь-Львів, Тернопліь-Хмельницьк. Крім того, будемо розширювати штати: відпрацьовуватимемо райони і віддалені села, - додає Михайло Білецький.

Загалом, в рамках набору до лав патрульної поліції Тернополя є 6 етапів, перший – заявка. Другий етап – це тестування на загальні навички та на знання законодавства. Тест складається з двох блоків по 60 питань, мінімальний прохідний бал – 25. Третій етап – це медичне обстеження. В патрульній поліції діє військово-лікарська комісія, яка займається перевіркою та відбором кандидатів. Після чого на четвертому етапі кандидати пройдуть тест з фізичної підготовки, який складається з бігу на дистанції 100 метрів і 1 кілометрів , а також комплексно-силової вправи. На п’ятому етапі відбувається співбесіда з психологами. Останній етап – співбесіда з приймальною комісією. В неї входять 2 представники нацполіції і 3 – від тернопільських громадських організацій.

До цього набору відбулось ще 3 аналогічних:

- Перший набір в нас розпочався з 12.06 і тривав до 14.07. Під час нього в нас було 529 кандидатів, з яких успішно пройшли весь набір 71 чоловік. З них на службу прийнято 58 людей, які на разі проходитимуть навчання в Рівному впродовж 4 місяців. По другому набору – на сьогоднішній день 75 чоловік успішно склали тести по знанню законодавства і логічного мислення, вони проходять ВЛК – військово-лікарську комісію, після цього – проходитимуть фізичну підготовку і співбесіду. Одночасно з другим в нас триває і третій набір, який зараз на етапі реєстрації, - підбиває підсумки начальник кадрового забезпечення Гаврих Петро.

До слова, новий начальник патрульної поліції міста Тернополя був призначений 17 серпня.

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.