Понад два десятки матерів Тернопільщини отримали почесне звання «Мати-героїня» (фото)

Опубліковано в Історія тижня Автор  04.01.2018

У Тернопільській обласній державній адміністрації 22-ом багатодітним матерям сьогодні, 4 січня, вручили нагороди та присвоїли звання «Мати-героїня».

– Почесне звання «Мати-героїня» жінкам області присвоїли відповідно до указу Президента України. Загалом упродовж 2017 року таку відзнаку отримали 43 матері Тернопільщини. З 2007 року звання «Матері-героїні» присвоїли 6528 жінкам, які народили та виховали понад 5 дітей. Сьогодні матері отримали медаль, посвідчення, одноразову грошову допомогу розміром у 10 прожиткових мінімумів станом на 2017 рік. Так, у грудні вони отримали по 16 тисяч гривень. Окрім того, будуть і певні надбавки при досягненні пенсійного віку, – розповів начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Ігор Чорний.

За словами голови ТОДА Степана Барни, на території Тернопільської області налічується понад 11 тисяч багатодітних сімей, однак такий статус отримали лише 6 тисяч.

– Виховувати п’ятеро дітей зовсім не складно, адже вони допомагають мені. Потрібно їх слухати та розуміти, тоді вони будуть так само ставитись і до вас. Держава нам трохи допомагає, а взагалі стараємось якось самостійно давати собі раду. Мені справді дуже приємно, що сьогодні для нас зробили такий святковий день, коли можна забути про турботи, – поділилась матір 5-ти дітей з села Висипівці Зборівського району Ірина Новаринська. 

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

19.01.2018 Тетяна Вітенько
Укропівці і надалі запобігають можливим махінаціям із генпланом Тернополя
У Тернополі влада намагається продовжити маніпуляції з головним містобудівним документом – генпланом. Про це заявляють…

Подорож вихідного дня

11.01.2018 Анна Семенків
Тернополянин побував на найкрутіших курортах Іспанії майже за копійки
Про 14 неймовірних днів на найпопулярніших курортах найбільш пляжної країни Європи – Іспанії розповів тернополянам…

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.