Аукціон картин, солодощі та вироби ручної роботи: у центрі Тернополя відбувається мистецький ярмарок (фото)

Опубліковано в Історія тижня Автор  жовтня 13 2017

Біля пам’ятника Івану Франку сьогодні, 13 жовтня, відбувається Мистецький ярмарок. Благодійну акцію проводять з метою збору коштів для придбання звукової та технічної апаратури для репетицій та виступів учнів школи мистецтв імені Ігоря Ґерети. Окрім цього, частину виручених грошей організатори планують віддати на благодійність дітям.

За словами заступника директора з навчально-виховної роботи Тернопільської експериментальної комплексної школи мистецтв ім. Ігоря Ґерети Наталії Теодозіївни Орос, задум створити ярмарок виник ще у вересні.

– Ми йшли до цього довго. Якраз перед Покровою вирішили поєднати вшанування воїнів УПА і провести ярмарок. Крім солодкого столу, тут відбувається аукціон картин наших учнів. Також діти проведуть майстер-класи. Наша школа представила вокальні, хореографічні номери, а також театральне мистецтво. До концерту ми готувались лише тиждень, – розповіла пані Наталія.

Окрім цього, біля пам’ятника І. Франку проводиться збір одягу та іграшок для вихованців дитячого будинку.

Прокоментувати:

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.