Ігор Побер: Жоден аудитор не "похоронить" діяльність НАБУ

Опубліковано в Політика Автор  02.01.2018
Уже вкотре Антикорупційний комітет збирається для того, щоб визначитися з кандидатурою аудитора НАБУ, однак, і останнього разу рішення не вдалось прийняти.
Група депутатів покинула засідання, бо їхню ініціативу стосовно обраних на конкурсі кандидатів не підтримали, а оголошувати новий конкурс без завершення попереднього, переконані депутати, неможливо. У прямому ефірі телеканалу NewsOne народний депутат від фракції БПП Ігор Побер прокоментував цю ситуацію.
– Аудитора, напевно, призначать аж після свят. Звільнення Соболєва, як ми бачимо, до нічого не призвело. «Єврооптимісти» та прихильники Саакашвіллі вважають, що лише їхній кандидат на аудитора НАБУ буде незалежним, а всі інші – залежатимуть від якоїсь гілки влади. Хочу зауважити, що ніякий аудитор не похоронить діяльність НАБУ, все залежатиме від роботи структури, – зазначив Ігор Побер.
Нардеп вважає, що у цій ситуації необхідно досягнути компромісу – зібрати кворум, проголосувати та виставити кандидатуру на голосування в сесійну залу.
 

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

19.01.2018 Тетяна Вітенько
Укропівці і надалі запобігають можливим махінаціям із генпланом Тернополя
У Тернополі влада намагається продовжити маніпуляції з головним містобудівним документом – генпланом. Про це заявляють…

Подорож вихідного дня

11.01.2018 Анна Семенків
Тернополянин побував на найкрутіших курортах Іспанії майже за копійки
Про 14 неймовірних днів на найпопулярніших курортах найбільш пляжної країни Європи – Іспанії розповів тернополянам…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.