Тернопільські укропівці подякували волонтерам за підтримку військовослужбовців

Опубліковано в Політика Автор  07.12.2017
Вже понад тридцять років у світі існує традиція відзначати 5 грудня День волонтера. З нагоди цього свята представники політичної партії «Українське об'єднання патріотів - УКРОП» нагородили волонтерів з Тернополя.
У тернопільському «Бункермузі» грамотами від народного депутата Тараса Батенка, книгами «Троща» Василя Шкляра та привітальними словами подякували волонтерам з Логістичного центру допомоги бійцям АТО. Віталій Шандрук та Богдан Кіндій ще з 2014 року допомагають бійцям на Сході провізією, технікою та одягом. На жаль, Богдан не зміг прийти на нагородженн, оскільки був запрошений на ще один захід. 
— З настанням воєнних дій армія переживала досить скрутний момент і потребувала підтримки. Якраз волонтери були тією ланкою, яка з’єднувала мирних жителів та військових. Вони витрачали свій час, ресурси, збирали необхідні речі та передавали солдатам на передову. Ми пишаємось тим, що є такі небайдужі люди, — зазначив голова фракції «УКРОПу» в Тернопільській області Андрій Цибульський.
Ініціатори заходу наголосили на тому, що потрібно допомагати військовим навіть тоді, коли, здавалось би, армія вдосконалилась.
— Надзвичайно важливо дякувати волонтерам за їх працю. Тим самим ми надихаємо їх продовжувати свою благородну справу. Саме волонтери відкривають нам очі на те, що необхідно допомагати військовим як ділом, так і словом, — додала організатор заходу, керівник з інтелектуальної роботи партії «УКРОП» Ірина Манько.

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.