Нам варто переймати досвід поляків у стимулюванні інвесторів, - укропівець Андрій Цибульський

Опубліковано в Політика Автор  06.12.2017
Голова Тернопільського обласного осередку партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», депутат Тернопільської обласної ради Андрій Цибульський пройшов стажування в Польському Агентстві Розвитку Підприємництва.

Загалом захід відбувався впродовж п’яти днів - з 20 по 24 листопада, в таких містах як: Варшава, Плоцьк, Тарнув і Жешув. У ньому взяли участь представники обласних рад, обласних державних адміністрацій та агенцій регіонального розвитку з різних областей України.

- Під час семінарів ми піднімали теми пов’язані з підприємницькою діяльністю: обговорювали причини та умови, в яких зароджувалось підприємництво в Польщі, говорили про різноманітні інструменти та моделі його вдосконалення і розвитку. Не менш важливою стала тема ролі та завдань місцевих центрів підтримки бізнесу, - розповідає Андрій Цибульський.

За словами укропівця, під час стажування учасники також побували в Плоцькому Промислово-Технологічному та Підкарпатському Науково-Технологічному парках. Подібні відвідини стали корисними, оскільки продемонстрували як на регіональному рівні здійснюється підтримка підприємництва Агенцією та парками. Зокрема, в сфері обслуговування інвесторів та співпраці з ними:

- Було надзвичайно цікаво та корисно дізнатися про діяльність парків з точки зору залучення інвестицій і співпраці з інвесторами. Наприклад у Плоцьку, місто спільно з нафтовою компанією «Orlen» побудували Технопарк, спорудили сучасний офісний центр, де здаються в оренду приміщення тим підприємцям, які тільки починають свій бізнес. Крім того, побудували сучасну хімічну лабораторію, яка надає послуги багатьом підприємствам. Якщо коротко, то все зводиться до наступного: місто надає земельні ділянки для спорудження Технопарків, інвестор будує їх і отримує підтримку в оформленні документів та веденні бізнесу, - пояснює Андрій Цибульський.

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.