Українські ріки відкриються для перевезень, - нардеп Ігор Побер

Опубліковано в Політика Автор  21.11.2017

Днями депутати Верховної Ради підтримали закон про створення Державного дорожнього фонду України. За проект № 4014а та 4015а проголосували 248 та 235 народних обранців.

Основним завданням фонду є акумулювання коштів для ремонту та будівництва доріг. Про позитивні сторони такого рішення у прямому ефірі телеканалу «Рада» розповів член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, народний депутат України від фракції БПП Ігор Побер.

– Зараз багато хто спекулює з приводу того, що минулого року не використали усіх коштів, передбачених на ремонт доріг. Насправді, це зовсім не так. Для того, щоб покращити безпеку доріг вже з 1 січня запрацює дорожній фонд, завдяки якому буде збільшено надходження від комерційних структур, – розповів Ігор Побер.

За словами нардепа, з нового року планується активніше використовувати водний транспорт, адже навантаження на дорогах, особливо у період збору зернових культур, є надзвичайно великим.

– Було б дуже добре активувати в Україні річковий транспорт. Ми маємо прекрасну річку Дніпро, яку потрібно використовувати. Особливо мене насторожило те, що деякі представники транспортного комітету хочуть створити ще одне державне підприємство, яке б врегульовувало та контролювало процеси перевезень на річках. У нас так часто буває, що там де є контроль, є і якась корупційна складова. Тим більше, ми боремося за скорочення державних підприємств, а тут створимо ще одне.  Ми однозначно повинні відкрити українські ріки для перевезень,  – прокоментував Ігор Побер.

Народний депутат вважає, що завдяки створенню Державного дорожнього фонду в Україні вдасться зменшити смертність на дорогах, адже статистика кількості летальних випадків надзвичайно сумна.

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

DSC_3688.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.