Кар’єр у Полупанівці планує забезпечити робочими місцями ще більше місцевих мешканців

Опубліковано в Соціум Автор  21.11.2017

Уже більше тридцяти років на Підволочищині працює Полупанівський кар’єр, який забезпечує потреби низки підприємств нашого краю.

Наразі на виробництві працює майже сотня людей із сіл Хмелиська, Старий Скалат, Полупанівка та інших, але на цьому керівництво кар’єру не збирається зупинятись.

– Найближчим часом ми плануємо збільшити кількість нової техніки на підприємстві та відповідно кількість робочих місць на 5-10 %. Середня заробітна плата робітника у нас становить 8956 гривень. В майбутньому ми хочемо надати якнайбільше робочих місць місцевим жителям, – поділився планами директор Полупанівського кар’єру Ігор Штогрин.

До слова, кар’єр у Полупанівці щомісяця виділяє селу допомогу в 100 тисяч гривень, а також 2 тисячі тонн щебеню та 1,5 тисячі тонн висіву.

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.