Що голова Тернопільської ОДА забув на даху бібліотеки?

Опубліковано в Новини Автор  13.11.2017

Ще у 2017 році головній книгозбірні області з бюджету Тернопільщини виділили 1 мільйон 270 тисяч гривень. Саме ці кошти були передбачені на проведення вже давно необхідних ремонтних робіт у бібліотеці.

У зв’язку з цим, щоб перевірити як триває процес реставрації будівлі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, з робочим візитом у книгозбірню, зокрема на її дах, завітало керівництво області.

Справа в тому, що за виділений мільйон та ще 270 тисяч гривень у бібліотеці перекривають дах та замінюють вікна. Як повідомляють в прес-службі ТОДА, також у 2018 році на книгозбірню чекатиме і облаштування фасаду:

- Сам проект будівельних робіт передбачає реставрацію фасадів пам’ятки з відтворенням втрачених декоративних архітектурних елементів оздоблення, а також ремонт балконів із заміною огорожі на автентичну. Ремонт даху передбачено виконати із збереженням існуючих конструктивів.

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

17.01.2018 Адмін
Олександр Починок: «Псевдореформатори таки добили спортшколу у Добриводах і зробили черговий крок до знищення біатлону на Тернопіллі!»
Спортивні функціонери на чолі з начальником облуправління фізичної культури та спорту Віктором Мацикуром закрили черговий…

Подорож вихідного дня

11.01.2018 Анна Семенків
Тернополянин побував на найкрутіших курортах Іспанії майже за копійки
Про 14 неймовірних днів на найпопулярніших курортах найбільш пляжної країни Європи – Іспанії розповів тернополянам…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.