Що голова Тернопільської ОДА забув на даху бібліотеки?

Автор  листопада 13 2017

Ще у 2017 році головній книгозбірні області з бюджету Тернопільщини виділили 1 мільйон 270 тисяч гривень. Саме ці кошти були передбачені на проведення вже давно необхідних ремонтних робіт у бібліотеці.

У зв’язку з цим, щоб перевірити як триває процес реставрації будівлі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, з робочим візитом у книгозбірню, зокрема на її дах, завітало керівництво області.

Справа в тому, що за виділений мільйон та ще 270 тисяч гривень у бібліотеці перекривають дах та замінюють вікна. Як повідомляють в прес-службі ТОДА, також у 2018 році на книгозбірню чекатиме і облаштування фасаду:

- Сам проект будівельних робіт передбачає реставрацію фасадів пам’ятки з відтворенням втрачених декоративних архітектурних елементів оздоблення, а також ремонт балконів із заміною огорожі на автентичну. Ремонт даху передбачено виконати із збереженням існуючих конструктивів.

Прокоментувати:

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.