У Тернополі приступили до скверу волонтерів імені Віктора Гурняка

Автор  жовтня 11 2017

Перша черга капітального ремонту скверу, розташованого поблизу площі Героїв Євромайдану, нещодавно розпочалась в Тернополі.

Загалом ремонт скверу розділили на дві черги робіт. Цього року заплановано провести ремонт покриття відпочинкової зони та оновити вуличне освітлення.

- Наразі на цьому об’єкті вже проведені підготовчі роботи, зокрема, підведені кабелі для подальшого облаштування зовнішнього освітлення, після чого розпочалися роботи з влаштування бордюрів тощо. Скоро розпочнеться роботи із облаштування доріжок фігурними елементами мощення. За словами фахівця, роботи першої черги повинні завершитися до кінця осені, - інформують в міській раді.

Також на попередньому тижні на території скверу були видалені та обрізані старі дерева. На їх місці будуть висаджені катальпи, червонолисті клени тощо.

Вже наступного, 2018, року підрядники влаштують схему організації дорожнього руху біля скверу, проведуть озеленення території та встановлять велопарковки.

Нагадаємо, ініціативу щодо облаштування на площі Героїв Євромайдану «Скверу Волонтерів пам’яті Віктора Гурняка» подали дружина загиблого бійця АТО Віктора Гурняка - Ірина та його друг - депутат міськради Назар Зелінка. Тоді міська рада повідомляла, що обійдуться ремонтні роботи на даній площі Тернополю у 3 мільйони гривень.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

грудня 10 2017 Написано
Забудівник території за «Березолем» попри шалений тиск зі сторони провокаторів розпочав перші роботи
Забудівник території за «Березолем» розпочав підготовчі роботи до спорудження культурно-житлового центру. Також триває процедура підготовки…

Подорож вихідного дня

червня 21 2016 Написано
Європейський шматочок Тернопілля зі своїми таємницями
Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.