На відкриття стадіону у Вишнівці приїдуть зіркові ветерани Збірної України з футболу та Дзідзьо

Автор  червня 19 2017
На початку липня громада Вишнівця отримає новий та сучасний довгоочікуваний стадіон. 2 липня відбудеться його урочисте відкриття.

У програмі заходу, розповідає голова ОТГ Володимир Кравець, ‒ вручення подяк усім, хто долучився до будівництва стадіону, підняття прапора під супровід українського гімну. Далі – зустрічі з зірковими гостями.

‒ На відкриття до нас приїдуть ветерани Збірної України, які зустрінуться з нашою місцевою футбольною командою «Вишнівець». А розважати вишнівчан та гостей прибуде виконавець «Дзідзьо», якого дуже люблять діти та молодь, ‒ підкреслює Володимир Кравець.

Окрім цього, у концертній програмі виступи «Гуцула Хулігана», ЗААТ «Орхідея», лазерне шоу тощо. Обіцяють, дійство для мешканців Вишнівця буде незабутнім.

Нагадаємо, роботи над кардинальним оновленням стадіону у Вишнівці розпочали близько двох років тому. Сьогодні місцевий стадіон є сучасним та якісним, із облаштованими дитячим майданчиком, трибунами з накриттям та освітленням.

Наразі на стадіоні допрацьовують дрібні поправки, наприклад, крісла для трибун прикріплять перед самим відкриттям, аби не пошкодити їх під час кінцевих робіт. Однак молодь вже зараз проводить дозвілля на дитячому майданчику та футбольному полі стадіону.

Відкриття стадіону у Вишнівці – 2 липня о 18 годині.

dzidzo

Прокоментувати:

СОЦІУМ

грудня 10 2017 Написано
Забудівник території за «Березолем» попри шалений тиск зі сторони провокаторів розпочав перші роботи
Забудівник території за «Березолем» розпочав підготовчі роботи до спорудження культурно-житлового центру. Також триває процедура підготовки…

Подорож вихідного дня

червня 21 2016 Написано
Європейський шматочок Тернопілля зі своїми таємницями
Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.