Тернопільські дорожники запланували масштабні ремонтні проекти

Автор  admin червня 16 2017

Два проекти реконструкції обласних автошляхів представили шляховики Тернопільщини.

Так, 9 червня відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань державних інвестиційних проектів під головуванням віце-прем'єр-міністра Степана Кубіва, повідомляє прес-служба САД у Тернопільській області.

На ньому розглядали державні інвестиційні проекти на плановий 2018 рік та наступні два бюджетні періоди ‎‎(2019-2020 рр.) у сфері транспортної інфраструктури. Усього до участі в відборі Комісією допущено 10 проектів, два з яких - Служби автомобільних доріг у Тернопільській області. Представляв їх начальник організації Богдан Юлик.

Так, перший забезпечує розвиток мережі автомобільних доріг загального користування державного значення Тернопільської області. Його мета – покращення транспортного сполучення до Зарваницького духовного центру, Свято-Успенської Почаївської лаври та в напрямку столиці. Загальна протяжність реконструкції становить 84,73 км. Проект включає ремонт ділянок 7 автомобільних доріг.

Другий проект – Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільної дороги державного значення М12 Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам’янка. Відновлення та покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільної дороги передбачає проведення її реконструкції протяжністю 123,312 км, в тому числі 106,43 кілометра в межах Тернопільської області. 

Рішення Міжвідомчої комісії щодо обох проектів – Укравтодору слід опрацювати питання щодо можливості додаткового залучення на них у 2018 році коштів державного Дорожнього фонду.

Остаточне рішення Міжвідомча комісія прийме вже 19 червня.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

грудня 10 2017 Написано
Забудівник території за «Березолем» попри шалений тиск зі сторони провокаторів розпочав перші роботи
Забудівник території за «Березолем» розпочав підготовчі роботи до спорудження культурно-житлового центру. Також триває процедура підготовки…

Подорож вихідного дня

червня 21 2016 Написано
Європейський шматочок Тернопілля зі своїми таємницями
Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.