Майже 4 мільйони вартуватиме ремонт тернопільської вулиці

Written by  червня 16 2017

Відповідно до проектно-кошторисної документації на ремонт вулиці Клінічної потрібно 3 мільйони 800 тисяч гривень, повідомляють в управлінні ЖКГ.

Поки із бюджету відповідно до титульного списку виділено 3 мільйони 400 тисяч гривень. За ці кошти капітально ремонтують ділянку дороги. На разі вже виконані підготовчі роботи по заміні дорожнього покриття: здійснено заміну та перенесення інженерних мереж  та телекомунікацій  і підготоване  так зване «корито».

До кінця тижня планується  влаштувати  нижній шар дорожнього покриття на вказаній вулиці. Також, у зв’язку з тим, що було звернення і від лікарні, і від мешканців щодо розширення дороги і відсутності місць для паркування приватного транспорту, було прийняте рішення і про влаштування третьої полоси руху на вказаній ділянці

До слова, капітальні ремонти тривають на  вулицях Клінічній, Пушкіна та Білецькій.

 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3835.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.