Майже 4 мільйони вартуватиме ремонт тернопільської вулиці

Автор  червня 16 2017

Відповідно до проектно-кошторисної документації на ремонт вулиці Клінічної потрібно 3 мільйони 800 тисяч гривень, повідомляють в управлінні ЖКГ.

Поки із бюджету відповідно до титульного списку виділено 3 мільйони 400 тисяч гривень. За ці кошти капітально ремонтують ділянку дороги. На разі вже виконані підготовчі роботи по заміні дорожнього покриття: здійснено заміну та перенесення інженерних мереж  та телекомунікацій  і підготоване  так зване «корито».

До кінця тижня планується  влаштувати  нижній шар дорожнього покриття на вказаній вулиці. Також, у зв’язку з тим, що було звернення і від лікарні, і від мешканців щодо розширення дороги і відсутності місць для паркування приватного транспорту, було прийняте рішення і про влаштування третьої полоси руху на вказаній ділянці

До слова, капітальні ремонти тривають на  вулицях Клінічній, Пушкіна та Білецькій.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

грудня 10 2017 Написано
Забудівник території за «Березолем» попри шалений тиск зі сторони провокаторів розпочав перші роботи
Забудівник території за «Березолем» розпочав підготовчі роботи до спорудження культурно-житлового центру. Також триває процедура підготовки…

Подорож вихідного дня

червня 21 2016 Написано
Європейський шматочок Тернопілля зі своїми таємницями
Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.