До адмінвідповідальності притягнуто власників МАФів в Тернополі

Автор  червня 16 2017

До адміністративної відповідальності за ст. 153 КУпАП притягнуто 2-х підприємців, які з порушеннями влаштували кілька торгових точок у Тернопільських парках.

Порушення вимог природоохоронного законодавства при влаштуванні об'єктів підприємництва було виявлено Державною екологічною інспекцією під час планової перевірки Об'єднання парків культури і відпочинку Тернополя.

- Розміщення МАФів на газонах - непоодиноке порушення для тернопільських парків. Воно призводить до знищення трав'яного покриву і завдає шкоди довкіллю, - повідомляють в ДЕІ.

Стосовно ще 2-х порушників триває розгляд справ, після чого також буде розрахована завдана довкіллю шкода. Крім того, підприємців зобов'язано ліквідувати виявлені порушення.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

грудня 10 2017 Написано
Забудівник території за «Березолем» попри шалений тиск зі сторони провокаторів розпочав перші роботи
Забудівник території за «Березолем» розпочав підготовчі роботи до спорудження культурно-житлового центру. Також триває процедура підготовки…

Подорож вихідного дня

червня 21 2016 Написано
Європейський шматочок Тернопілля зі своїми таємницями
Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.