До адмінвідповідальності притягнуто власників МАФів в Тернополі

Written by  червня 16 2017

До адміністративної відповідальності за ст. 153 КУпАП притягнуто 2-х підприємців, які з порушеннями влаштували кілька торгових точок у Тернопільських парках.

Порушення вимог природоохоронного законодавства при влаштуванні об'єктів підприємництва було виявлено Державною екологічною інспекцією під час планової перевірки Об'єднання парків культури і відпочинку Тернополя.

- Розміщення МАФів на газонах - непоодиноке порушення для тернопільських парків. Воно призводить до знищення трав'яного покриву і завдає шкоди довкіллю, - повідомляють в ДЕІ.

Стосовно ще 2-х порушників триває розгляд справ, після чого також буде розрахована завдана довкіллю шкода. Крім того, підприємців зобов'язано ліквідувати виявлені порушення.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3776.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.