Фестивалити усю ніч запрошують тернополян

Опубліковано в Новини Автор  10.01.2017

Щороку масове театралізоване свято у ніч з 13 на 14 січня на Борщівщині збирає тисячі людей, які з’їжджаються сюди з усієї України.

 Цьогоріч місце святкуванняне обмежиться лише Горошовою. 13 січня о 17.00 годині автентичний обряд «Маланка» розпочнеться у селі Устя. На імпровізованій сцені виступлять понад 10 фольклорних ансамблів з прилеглих сіл. Потім, о 20.00 годині, святкове дійство охопить і Горошову.

Зазвичай, мешканці кожної вулиці сіл готують власну святкову шоу-програму з оригінальними костюмами, «перебраними» героями минулого й сучасності, величезними пересувними фігурами.Танці, співи, колядки, вертеп, козацькі забави, обряди, смакування традиційних новорічно-різдвяних страв і чудовий настрій чекають всіх, хто завітає на це свято. Фестиваль триватиме впродовж усієї ночі.

Джерело

 

 

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

13.12.2017 Тетяна Вітенько
«Відставка Соболєва назрівала вже давно,» – Ігор Побер
Нещодавно 256 депутатів Верховної Ради України проголосували за відставку Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного…

Подорож вихідного дня

21.06.2016 Тетяна Вітенько
Європейський шматочок Тернопілля зі своїми таємницями
Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.