Фестивалити усю ніч запрошують тернополян

Written by  січня 10 2017

Щороку масове театралізоване свято у ніч з 13 на 14 січня на Борщівщині збирає тисячі людей, які з’їжджаються сюди з усієї України.

 Цьогоріч місце святкуванняне обмежиться лише Горошовою. 13 січня о 17.00 годині автентичний обряд «Маланка» розпочнеться у селі Устя. На імпровізованій сцені виступлять понад 10 фольклорних ансамблів з прилеглих сіл. Потім, о 20.00 годині, святкове дійство охопить і Горошову.

Зазвичай, мешканці кожної вулиці сіл готують власну святкову шоу-програму з оригінальними костюмами, «перебраними» героями минулого й сучасності, величезними пересувними фігурами.Танці, співи, колядки, вертеп, козацькі забави, обряди, смакування традиційних новорічно-різдвяних страв і чудовий настрій чекають всіх, хто завітає на це свято. Фестиваль триватиме впродовж усієї ночі.

Джерело

 

 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.