На Тернопільщині відкрили клас нового типу

Опубліковано в Новини 29.08.2016

Художня концепція втілена для виховання молодого покоління.

У Кременецькій  загальноосвітній  школі-інтернаті  26 серпня  ц. р. відбулося відкриття кабінету  художньої культури,повідомляє прес-служба ТОР.

Основа художньої культури – мистецтво, яке в художніх образах відображає дійсність, концентрує в собі головні особливості естетичного ставлення до світу. Вона відкриває людині шлях до прекрасного.

Майже 2 роки над концепцією кабінету працювала вчитель образотворчого мистецтва Наталія Мартинюк. І ось результат – спільно з адміністрацією навчального закладу  проект вдалося реалізувати.

На відкритті були присутні  гості:

·         професор, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка Анатолій Янков;

·         аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Любисток», Кременецької школи мистецтв ім. Михайла Вериківського;

·         ветеран праці, вчитель образотворчого мистецтва школи-інтернату 1979 – 2005р.р. Ярослав Кирилюк.

Анатолій Янков захоплений від побаченого з великою радістю подарував присутнім рядки своєї поезії, порівнював свій період навчання та умови, що створюються сьогодні молодим людям. Вчитель-пенсіонер Ярослав Кирилюк  з хвилюванням згадував про працю в школі та позитивні зміни, які відбуваються сьогодні у навчальному закладі. Гурт «Любисток» виконав для присутніх твір В. Івасюка, світлина якого знаходиться в кабінеті.

Своїми враженнями від обладнання кабінету та його оформлення поділився випускник школи-інтернату 2015 року  Д.Нікіфорчук, нині студент Краківського університету.

 

Матеріальна база навчального закладу з оновленим змістом і сучасними ідеями допоможе перетворити цей заклад в нову українську школу й сприятиме розвитку особистості та її таланту.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.