Петро Порошенко у Тернополі передав поліції нові авто та зробив фото з "головним опонентом" (фото)

Опубліковано в Фоторепортажі Автор  липня 14 2017

Сьогодні, 14 липня, у Тернополі з робочим візитом перебував Президент України Петро Порошенко.

Глава держави взяв участь в урочистому відкритті реконструйованого лабораторного корпусу КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».

Після цього Президент спільно з головою ОДА Степаном Барною та начальник обласної поліції Олександром Богомолом,  передав службові автомобілів підрозділам Національної поліції Тернопільської області на Театральному майдані. Петро Олексійович привітався з тернополянами, поспілкувався з військовими 44 окремої артилерійської бригади.

Привітався з Президентом і його тернопільський «опонент», відомий у мережі Фейсбук своїми демотиваторами та цитатами проти нинішнього очільника країни – Олександр Башта. Все ж це не завадило йому зробити спільне фото з гарантом та очільниками ОДА і облради.

 

Прочитано 5388 разів Останнє редагування Останнє редагування липня 14 2017

Прокоментувати:

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ШМАТОЧОК ТЕРНОПІЛЛЯ ЗІ СВОЇМИ ТАЄМНИЦЯМИ

Кременець – невелике містечко Тернопільщини, однак, це одне з небагатьох місць нашої області, переповнене своїми таємницями, легендами і довголітньою історією. 

Запропонувати новину

Новини від читачів

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.