У чому щастя: інтерв'ю з гаманцем

Автор  Юліана Діткун П'ятниця, 08 квітня 2016 12:26

Для чого потрібні гроші? Відповідь на це питання буде неоднозначною, адже всі люди ставляться до них по-різному. Для одних гроші – це сенс життя, для інших – звичайні папірці. Збагнути наскільки важливий матеріальний світ для людства нам допоможе гаманець. Я наважилася відверто із ним поговорити про наболіле.

—   Отож, хочу запитати те, що дійсно хвилює багатьох: чому Ви постійно стрункі? Іноді це мені навіть нагадує анорексію.

—   Колись мої розміри залежали від того, де і ким працюють люди. Але зараз це не основна ознака.

—   Тобто, Ви хочете сказати, що зараз створена нова дієта для гаманців?

—   Це важко назвати дієтою. Це, скоріш за все, таблетки, які віднімають зайві сантиметри.

—   А детальніше можна?

—   Все дуже просто – це кредитні картки. Саме завдяки кредиткам я залишаюся у формі, але при цьому можу містити просто величезну кількість грошей.

—   Але ж говорять, що найкращі речі в житті – безкоштовні: обійми, усмішки, друзі, поцілунки, сім’я, сон, кохання, сміх і гарний настрій. Що Ви про це скажете?

—   Безкоштовні? Красунечко, за все потрібно платити. Тільки гроші приносять справжнє щастя.

—   Я не зовсім з Вами згідна. Процитую Карлсона: «Для того, щоб зробити людей щасливішими, треба дати їм радість, любов і трішки варення». Але не гроші. Мені вони не приносять щастя… Так,  задовольняють деякі потреби…

—   Тобто не в грошах щастя? Ну звичайно, саме тому перше питання, яке ти мені поставила, було про мій розмір. Ти не запитувала, як у мене життя, як справи на особистому, тобі було важливо, чому я постійно стрункий. Кажеш, не в грошах щастя? А в чому ж тоді? Чому всі так хочуть вступити до вузу на державну форму і отримувати стипендію? Чому, коли влаштовуються на роботу, то першочергово дивляться на розмір заробітної плати? Це ж твоє покликання! Ти вчилася у ВНЗ, на омріяному факультеті, здобула гарну освіту, навіщо тобі звертати увагу на зарплату. Ну ж не в грошах щастя!? Трохи більше, трохи менше. Ну не тут те щастя!

   Ви сплутуєте поняття «щастя» і «потреба». Звичайно, людині потрібні гроші для того, щоб забезпечити себе їжею, одягом, житлом. Але не більше…

—   Ага, звичайно ж. Саме тому заради грошей ризикують здоров’ям, зраджують, грабують банки, вбивають. Що не кажи, але бути багатим ­­­­– це щастя.

—   Ні, люди це роблять, тому що не можуть дочекатися свого справжнього щастя. Але воно прийде до кожного. І не обов’язково в понеділок чи п’ятницю. І не обов’язково влітку чи восени. Але обов’язково прийде… Що ж, дякую Вам за інтерв’ю. І нагадаю, що в гостях у мене був неймовірно скандальний гаманець ­­ – гаманець з моєї сумки.

 

 

 Юліана Діткун

Прокоментувати:

Facebook

СОЦІУМ

15.12.2017 Катерина Шаблій
Громада Вишнівця висадила калиновий «кордон» поблизу польського цвинтаря (фото)
Силами працівників селищної ради, вчителів та активістів новоствореної громадської організації «ЦВІТ» («Центр Вишнівецьких ініціатив і…

Подорож вихідного дня

14.12.2017 Анна Семенків
Про бюджетну подорож до однієї з найзагадковіших батьківщин Інків – Перу розповів тернополянин
В рамках програми «Мандри» тернопільський мандрівник із багаторічним стажем Олег Кошла, який за майже 5…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Запропонувати новину

Новини від читачів

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.